Zrealizowane projekty

Opracowanie logo oraz identyfikacji wizualnej dla firmy Glass Design

Naszym celem, było stworzenie projektu logo oraz identyfikacji wizualnej. Założeniem dla logo, było zaprezentowanie firmy jako nowoczesnej, nie bojącej się nowych wyzwań oraz stawiającej na indywidualnej podejście.

Po zapoznaniu się z wymaganiami klienta, przystąpiliśmy do pracy. Szkło jest bardzo trudnym elementem do pokazania w projekcie logo, z tego powodu zrezygnowaliśmy z przestawienia szkła w sposób dosłowny. Postanowiliśmy wykorzystać elementy geometryczne w celu utworzenia abstrakcyjnego sygnetu, który może być wykorzystany zarówno w parze z logotypem, jak i wykorzystany samodzielnie jako symbol bezpośrednio kojarzący się z przedsiębiorstwem.Stworzenie identyfikacji wizualnej oraz systemu biznesowego dla Tawerny Żeglarskiej "Buchta"

Naszym celem, było zapewnienie Tawernie Żeglarskiej "Buchta" unikalnej identyfikacji wizualnej, którą pochwalić się może w każdym możliwym miejscu, a dodatkowo stworzenie systemu, który będzie umożliwiał zarządzanie zamówieniami w jej barze oraz restauracji.

Idealnym rozwiązaniem problemów, które istniały przed otwarciem lokalu, było stworzenie logotypu, strony internetowej, projektów ulotek, wizytówek, kart drinków, menu oraz systemu zarządzania obsługą.

Projekt logo oraz strony internetowej dla "Z Chojniczanki FCI"

Naszym zadaniem, było stworzenie pełnej identyfikacji wizualnej oraz budowa strony internetowej. Głównym założeniem było stworzenie nowoczesnego wizerunku dla hodowli, który pozostanie jednocześnie czytelny i przyjazny w odbiorze.

Klientowi bardzo zależało na tym, żebyśmy wykorzystali wizerunek najważniejszego Championa hodowli, owczarka niemieckiego wabiącego się ,,Lira", oraz na wykorzystaniu w identyfikacji koloru zielonego, z którym hodowla utożsamiała się od samego początku.Stworzenie logo oraz strony internetowej dla Bawaria Bus

Wykonaliśmy dla firmy Bawaria Bus logo oraz stronę internetową, zawierającą najważniejsze elementy, związane z wykonywanymi przez BawariaBus usługami w transporcie osób.

Dodatkowo ważnym celem postawionym przed nami było rozwinięcie świadomości społeczności internetowej, o istnieniu tej działalności. W efekcie zbudowaliśmy nowoczesną, responsywną i prostą stronę internetową, która kolorami oraz klimatem, nawiązuje do terenów niemieckiej Bawarii.

Przygotowanie oprawy wizualnej oraz projekt logo dla firmy Za.projektowani

Naszym celem było zaprojektowanie logo oraz identyfikacji wizualnej, które będzie reprezentować szeroki zakres oferty pracowni. Za.projektowani nie ukrywają swojego zamiłowania do minimalizmu, jest on zauważalny na każdym z projektów wykonanych przez pracowanie.

W związku z tym, projekt logo musi pokrywać się z ideą minimalizmu.Zgodnie z założeniami, postawiliśmy na podkreślenie liter ZA które mają za zadanie przyciągnąć uwagę i być głównym elementem identyfikującym.