Marketing dla branży beauty

Naszym klientom z branży beauty proponujemy efektywne rozwiązania z obszaru projektowania stron, sklepów oraz marketingu internetowego.
Aby móc być skuteczną agencją komunikacji nasze zlecenia zawsze opieramy na badaniach rynku w którym będziemy działali, analizie potrzeb i możliwości i zrozumieniu biznesu Naszego klienta.

Na wstępie analizujemy aktywności konkurencji w sieci, wygląd i funkcjonalność stron, sklepów, strategię PR oraz nośniki które są wykorzystywane.

Dzięki takiemu audytowi, przygotowujemy najlepsze rozwiązania które z jednej strony będą atrakcyjne dla Naszego klienta, z drugiej strony będą dobrze „czytane” przez algorytmy a z trzeciej będą atrakcyjne dla użytkownika który jest potencjalnym klientem Naszego klienta.

Następnie przechodzimy do projektu bądź optymalizacji strony lub sklepu.
Projekty które realizujemy zawsze są responsywne, zoptymalizowane pod kątem SEO. Jeżeli nie projektujemy to poprawiamy możliwości stron czy sklepów które zastajemy. W ekstremalnych przypadkach rekomendujemy uruchomienie nowego, nowoczesnego nośnika który będzie zgodny z dobrymi praktykami w sieci, będzie zawierał to czego oczekuje użytkownik i który będzie zgodny z polityką Naszego klienta.

Współczesna komunikacja w internecie opiera się na:

  • nowoczesnej stronie/sklepie www
  • kanałach social media ( facebook, g+, instagram, pinterest, snapchat, tweeter itd)
  • email marketingu ( kampanie newsletterowe, PR, sprzedażowe)
  • pozycjonowaniu pod najpopularniejsze wyszukiwarki
  • video marketingu ( digital)

Realizujemy strategię komunikacji we wszystkich wspomnianych kanałach z dużym naciskiem na osiąganie pozycji w sposób organiczny, budowaniu społeczności w social media, docieraniu z kampaniami email do właściwej grupy odbiorców, tworzeniu video które zainteresuje użytkownika.

Dodatkowo dzięki analizie działań konkurencji korzystamy z tematycznych nośników branżowych. Znajdzie się tu miejsce dla tradycyjnych wydawnictw branżowych jak także nośników cyfrowych, portali tematycznych, for czy bloggerów którzy z Nami współpracują.
Eksportujemy wartości na nośniki zewnętrzne, regionalne, zapisujemy Naszych klientów do dostępnych baz firm, katalogów firm, instalujemy w ich imieniu ogłoszenia na dostępnych portalach ogłoszeniowych i zarządzamy nimi.

Poprzez kompleksowość działań Nasi klienci odnotowują wzrosty odwiedzalności swojej witryny, zwiększenie skuteczności wysłanych kampanii, wzrosty pozycji na określone frazy, rozbudowę społeczności internetowej, a co za tym idzie zwiększenie sprzedaży swoich produtków czy usług.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z Naszą ofertą dedykowaną branży beauty, spa i wellness i kontaktu z Naszymi specjalistami.
Przygotujemy dla Państwa najefektywniesze rozwiązania dzięki czemu będziecie mogli poświęcić się rozwojowi swojego biznesu.