Cyfryzacja przedsiębiorstwa

Odpowiednie dopasowanie produktu pod konkretnego klienta umożliwia stworzenie czegoś, co będzie wykorzystywane w stu procentach. Nie ma mowy o przeroście formy nad treścią, gdyż każdy program, który zostanie przez nas wytworzony, będzie odpowiednio przeanalizowany, zgodnie z potrzebami klienta. Nasza oferta jest niesamowicie szeroka, a można nawet powiedzieć, że nieskończona, przez unikalność zamówień. Jeżeli prowadzisz restaurację - czy nie potrzebowałbyś systemu liczącego wydatki, zarządzającego zamówieniami i obsługą, przy okazji wytwarzającego odpowiednie statystyki? To niesamowite ułatwienie dla każdego przedsiębiorcy, który chce, aby jego biznes wyróżniał się dokładnością i innowacyjnością.

Nasze usługi

bussines2

Zarządzanie sprzedażą

Systemy zarządzania sprzedaży odpowiadają za kontakt klienta z zespołem nadzorującym sprzedaż w danym zakresie. Dzięki nim, widzimy dokładną ilość produktów w magazynie, ich stan, a także informacje o samych przedmiotach oraz ich cenach.
bussines1

Zarządzanie zamówieniami

Zarządzanie zamówieniami, w kontekście systemów biznesowych, odpowiada za kontakt klienta z dostawcą, przeglądanie informacji związanych z zamówieniem oraz możliwość kontroli jego stanu, a także wszelkich ważnych danych jak np. data dostawy.
bussines3

Zarządzanie statystykami

Statystyki to najważniejsze informacje, których potrzebuje każdy przedsiębiorca. To na ich podstawie można określić wysokość sprzedaży, popyt danego przedmiotu czy usługi. Zdobycie odpowiednich informacji na temat naszej firmy, może poskutkować w przyszłości odnalezieniem złotego środka w zmianach działań biznesu.
bussines4

Kontakt z klientem

Systemy umożliwiające odpowiedni kontakt na linii klient - sprzedawca stanowią bardzo ważny element biznesu. Właściwa, stała i profesjonalna komunikacja w tej płaszczyźnie, może skutkować poprawą nie tylko wizerunku firmy, ale także jakością oferowanych usług.