Twoje multimedia

Zdjęcia i filmiki, które tworzymy, stoją na najwyższym poziomie, przez co w łatwy sposób nasi klienci mogą ukazywać swoją markę. Staramy się, aby wszystkie produkty z tej rodziny były przedstawiane naszym współpracownikom w większych paczkach, przez co to właśnie klient ma prawo wyboru tego jednego, najlepszego materiału reklamowego, jakim niewątpliwie są zdjęcia, czy też filmiki reklamowe.

Nasze usługi

photo1

Sesje zdjęciowe

Oferujemy wykonywanie profesjonalnych sesji zdjęciowych zarówno urodzinowych, ślubnych jak i wszelkich innych.
photo2

Fotografia produktowa

Wykonujemy fotografie produktowe jak i reklamowe, w określonym przez Ciebie stylu. Nie boimy się żadnych wyzwań, a starania w tworzeniu najlepszej jakości zdjęć,na pewno odbiją się pozytywnie na ich odbiorze przez Twoich klientów. Istnieje możliwość stworzenia galerii zdjęć aukcyjnych do portali typu Allegro, Otomoto i innych.
website

Filmiki z wydarzeń

Nagrywamy i montujemy wysokiej jakości filmy z wszelkich wydarzeń takich jak urodziny, imieniny, komunie, czy inne uroczystości, na przykład imprezy firmowe.
photo4

Spoty reklamowe

Wykonujemy najlepszej jakości spoty reklamowe, które z pewnością wzmocnią wizerunek Twojej marki w mediach, gdy tylko opublikujesz swój materiał.